GARANTİ ŞARTLARI

Sitemizden aldığınız her ürün, firmamıza ait garanti sertifikası ile birlikte gönderilecektir.
Tüm ürünlerimiz detayları açık bir şekilde yazılarak size iletilecekir.
Tüm ürünlerimize 5 yıl ücretsiz tamir ve bakım garantisi vermekteyiz. Ancak aldığınız ürünlerde pırlantanızı veya diğer değerli taşlardan birini düşürürseniz, sadece taş maliyetini alarak onarım ve taş takımını ücretsiz yapmaktayız. Bunun dışındaki tüm bakımlar ücretsizdir.
Firmamızdan aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için,ürünlerin başka bir firma tarafından müdahale edilmemiş olması gerekmektedir.


ÜRÜNLERİN KARGO VE TESLİMATLARI HAKKINDA

Arev Diamond olarak, size teslimatınızı en hızlı ulaştırmak için tüm gayretlerimizi göstermekteyiz. Klasik ürünler diye nitelendirdiğimiz Tektaş-Üçtaş-Beştaş pırlantalı ürünlerin kargoya verilme süresi 24 saat ile 48 saat arasında değişmektedir. Ancak özel tasarım ve ölçüye göre yapılan ürünlerde ürünün kargoya verilme süresi 3 ile 5 gün arasında değişebilir. Ürün kargoya verildikten sonra Türkiye içerisndeki en yakın noktaya ulaşma süresi 24 saat en uzak noktaya ulaşma süresi ise 48 saat içerisnde olmaktadır. Yurtdışı gönderilerimiz Avrupaya 2 iş günü, Amerikaya 3 iş günü, Avusturalyaya 5 iş gününde ulaşmaktadır.

 

KARGO TESLİM ALINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Tüm ürünlerimiz 5 yıl ücretsiz bakım ve tamir garantisi altında satılmaktadır. Tüm ürünlerimiz %100 sigortalı olarak tarafınıza kargolanmaktadır. 
Bu nedenle Kargo firması ve sigorta şirketi ürünü bize teslimat için beyan ettiğiniz kişi den başkasına kimlik görmeden teslim etmez. Aldığınız ürünün değerli bir ürün olduğunu unutmayın. Bu nedenle mümkün olduğunca ürünün kendiniz veya çok güvendiğiniz biri tarafından alınmasına gayret gösterin. Aksi bir durumda sadece kargo firması şubesinden kargo yapılması istenilen kişi tarafından teslim alınabilir. Ürün tarafınıza kargo ile teslim edilmeden önce Firmamızdan teslimat için güvenlik numarası(kargo firmasının poşetinin içinde bulunan özel sigorta kapsamında güvenlik poşeti, numara bu poşetin üzerinde yazılıdır.) ile ilgili bir e-posta alacaksınız. 
Garanti-Sigorta şartlarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü açmadan önce mutlaka size verilen güvenlik numarası ile gelen kargonun poşetinin içindeki güvenlik numarasının bulunduğu güvenlik poşetinin üzerindeki numarayı karşılaştırarak kontrol ediniz. Güvenlik poşetinde herhangi bir hasar gördüğünüzde, (Güvenlik ambalajında yırtık, delik, farklı güvenlik numarası vb şüphelendiğiniz her durumda) tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Aksi durumda sorumluluk tamamen size ait olacaktır. 
Hiç acele etmeden sakince bu işlemi yapınız. Kargo görevlisinin bu duruma itiraz etme gibi bir lüksü yoktur. Değerli bir ürün alıyorsunuz. Önce firmamızın size bir sorun olmadan bu ürünün ulaştığından emin olması ve tabiki sizin de emin olmaniz gerekiyor. Sonradan sizlerle sorun yaşamaktansa biz her şeyi sigorta ederek garantiliyoruz sizde dikkatle kontrol ederek ürünü teslim alınız. Aksi durumda sorumluluk tamamen size ait olacaktır. 
Yukarıdaki maddelerin dışında ürün üzerinde yaptırılan değişiklikler, ürünün deforme olması yada ürünün orjinal dizaynının bozulması firmamızın garanti kapsamı dışındadır.